Warsztaty ekologiczne

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu „Bug” w ramach projektu ” Zwiększenie roli Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w przeciwdziałaniu zagrożeniom ekologicznym” 3 grudnia 2021 r. przeprowadziło w Szkole Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej w Różance kampanię informacyjną. Celem kampanii jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród młodzieży wiejskiej orz zaktywizowanie do działania na rzecz poprawy stanu  środowiska naturalnego.

W spotkaniu Prowadzonym przez Panią Galinę Grabarczuk aktywnie uczestniczyli uczniowie klas VIII, VII i V. Po spotkaniu wszyscy uczestnicy dostali upominki- nośniki pamięci (pendrive).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.