Narodowe Czytanie 2019

14 września nasza szkoła kolejny raz przyłączyła się do akcji Narodowego Czytania. Tym razem lekturą były nowele polskie; „Katarynka”- B. Prusa, „Sachem”- H. Sienkiewicza i „Dym”- M. Konopnickiej. Impreza odbyła się w Bibliotece Publicznej w Susznie w ramach współpracy między szkołami i bibliotekami.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie (Julita Kraska, Krzysztof Baj, Bartosz Sadura i Paulina Gąsiorowska) rodzice;  pani Bogumiła Baj, pani Monika Klimkowska i pani Justyna Gąsiorowska, i nauczyciel- pan Andrzej Łobko.

Te lektury na pewno zostaną na długo w naszej pamięci. Wszystkim zangażowanym serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.