Sprzątanie Świata 2018

btrWzorem lat ubiegłych nasza szkoła włączyła się w akcję „Sprzątanie świata – Polska 2018″. Hasło tegorocznej edycji, ogłoszone przez Fundację Nasza Ziemia, brzmiało  „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”  Celem akcji było wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów.  21 września 2018 roku nauczyciele i uczniowie posprzątali teren wokół szkoły i najbliższą okolicę. Śmieci nie było zbyt wiele, co może świadczyć o tym, że mieszkańcy Różanki dbają o porządek nie tylko na swoich posesjach, ale również w miejscach publicznych.