Remont w szkole

IMG_20180907_140744  Uczniowie już dawno wrócili z wakacji, a w szkole ciągle trwa remont. Zakres wykonywanych robót jest bardzo szeroki. Remontowane są ciągi komunikacyjne: odmalowane są ściany, a na podłogach wkrótce zostanie położona wykładzina antypoślizgowa. Remontowana jest świetlico- jadalnia, która została powiększona o dodatkowe pomieszczenia. Trwa remont łazienki, która będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zostaną wymienione drzwi wejściowe.   Wybudowano już  pochylnię i dojście do budynku, umożliwiające dotarcie do szkoły osobom niepełnosprawnym.

Koszt całego projektu to 179 tys. 580 zł. Dofinansowanie PFRON to 75 tys. 954,38 zł. Pozostała kwota – 103 tys. 625,62 zł to środki własne Gminy Włodawa.