WIZYTA p. KATARZYNY KRAWCZYK

06. 10. 2017r.

zapasyTego dnia nasza szkoła gościła olimpijkę – znaną zapaśniczkę Katarzynę Krawczyk. Pani Krawczyk jest podopieczną Dariusza Kucharskiego i trenuje zapasy w chełmskim klubie Cement – Gryf.  Na swoim koncie ma m.in. brązowy medal mistrzostw Europy, złoty medal wojskowych mistrzostw świata oraz srebro igrzysk europejskich. W swojej karierze reprezentowała nasz kraj na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 r. Pani Katarzyna przybyła do szkoły w towarzystwie swojego trenera. Opowiedziała uczniom o swoich początkach ze sportem oraz istotnych sprawach związanych z uprawianą przez nią dyscypliną. Pokazała swoje medale, które każde dziecko mogło wziąć do rąk i dokładnie obejrzeć. Były zdjęcia z mistrzynią, autografy i konkurs wiedzy z nagrodami. W tym ważnym spotkaniu z olimpijką wzięli też udział uczniowie ze szkoły w  Orchówku i Żukowie. Dziękujemy pani Kasi za miłe i interesujące spotkanie. Życzymy jak najwięcej sportowych sukcesów, którym będziemy gorąco kibicować.

obejrzyj film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.