Archiwum dnia: 19 października 2017

TESTY SPORTOWE GORTAT 2017

17. 10. 2017r.

GortatMarcin Gortat otworzył swoją fundację w październiku 2009r. Jego celem jest pomoc młodym ludziom w realizacji własnych marzeń sportowych. W Polsce utalentowani sportowcy często stają przed problemem braku środków na rozwój własnego talentu i pasji. Fundacja Marcina Gortata MG13 promuje zdrowie i zdrowy tryb życia. Promocja jest realizowana przez działania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, a także przez pomoc na rzecz instytucji takich jak szkoły, domy dziecka, ośrodki opieki oraz innych fundacji. Główną dyscypliną wspieraną w chwili obecnej przez Fundację jest koszykówka. W miarę rozwoju organizacji w przyszłości planowane jest rozszerzenie działań na inne dziedziny sportu.

obejrzyj film

Czytaj dalej TESTY SPORTOWE GORTAT 2017