DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13. 10. 2017r.

dzień-nauczyciela201713 października 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej w Różance obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło w sali gimnastycznej placówki wiele osób, wśród których znaleźli się zaproszeni goście: Wójt Gminy Włodawa – pan Tadeusz Sawicki, ksiądz proboszcz Jarosław Czech oraz emerytowani nauczyciele. Okolicznościowe przemówienie Dyrektora Szkoły pani Agnieszki Bilicz – Lejko wprowadziło wszystkich w nastrój skłaniający do refleksji nad istotą zawodu nauczyciela. Pani Dyrektor uświadomiła zebranym, że nauczyciel powinien być dla uczniów drogowskazem i doradcą, który wspiera w trudnych chwilach. Ważną częścią uroczystości było Ślubowanie uczniów klasy 1, którzy od tego momentu stali się członkami społeczności szkolnej Szkoły w Różance. Ślubowanie przygotowała p. Krystyna Budzyńska. Na zakończenie wszyscy obecni obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły pod opieką p. Jolanty Kunc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.