DYSKOTEKA w ŻUKOWIE

29. 09. 2017r.

dyskoteka29 września uczniowie naszej szkoły udali się na dyskotekę organizowaną w szkole podstawowej w Żukowie. Spotkanie dyskotekowe miało na celu integrację pomiędzy uczniami obu szkół. Już od progu słyszeliśmy dźwięki dobrej muzyki. Na początku każdy krępował się wyjść na parkiet, ale później dyskoteka się rozkręciła. Wszyscy się świetnie bawili do różnego typu muzyki. Ci którzy nie potrafili się przełamać, zachęcani byli do zabawy przez nauczycieli dyżurujących. Około godziny 1900 wszyscy poszli do domów, smutni że ta dyskoteka tak szybko się skończyła ale byliśmy pełni pozytywnych wrażeń oraz dobrych emocji. Z utęsknieniem czekamy na następną taką imprezę szkolną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.