Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny – przedłużenie terminu dostarczenia prac!


W związku z napływającymi prośbami o przedłużenie terminu dostarczania prac na Konkurs Plastyczny ogłoszony z   okazji 30-lecia samorządu terytorialnego pn. „Piękno naszej gminy oczami mieszkańca” organizator konkursu informuje, iż termin zostaje przedłużony do 15 czerwca 2020 r.

Prace konkursowe można również dostarczać do szkół podstawowych w Różance, Orchówku i Żukowie.


Z okazji 30-lecia samorządu terytorialnego „Piękno naszej gminy oczami mieszkańca”
W ramach 30-lecia samorządu terytorialnego w Polsce, Wójt Gminy Włodawa ogłasza konkurs plastyczny pn. „Piękno naszej gminy oczami mieszkańca”.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do plastycznego przedstawienia naszej gminy, bądź miejscowości, w której mieszkacie i uczycie się. Proponujemy dokładnie zastanowić się i rozejrzeć, które miejsca w Waszej okolicy są Wam najbardziej bliskie. Jakie miejsca lub osoby chcielibyście nam pokazać? Zachęcamy do przedstawienia Waszych spostrzeżeń w formie rysunków, obrazów, grafik, kolaży.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia w załącznikach.

http://szkolarozanka.vot.pl/wp-content/uploads/2020/05/Regulamin-Konkursu-Plastycznego.pdf

http://szkolarozanka.vot.pl/wp-content/uploads/2020/05/Załączniki-do-Regulaminu-Konkursu-Plastycznego.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.