Kolejny raz zawody rejonowe!

Katarzyna Łobko i Sebastian Lejko uczniowie kl. VIII po zajęciu czołowych miejsc w zawodach powiatowych w pływaniu indywidualnym,  reprezentowali naszą szkołę  w zawodach rejonowych w pływaniu,  które odbyły się w Świdniku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

 W zawodach rejonowych spotkali się reprezentanci powiatów: włodawskiego, chełmskiego, świdnickiego i łęczyńskiego. Katarzyna pokonała dystans 50m stylem motylkowym  i zajęła IV miejsce, Sebastian płynąc w najbardziej popularnej konkurencji stylem dowolnym zajął VII miejsce. Gratulujemy.

Zawody powiatowe

Zawody rejonowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.