Witamy Cię Wiosno!

Wiosna to piękna pora roku, na którą wszyscy czekamy z niecierpliwością, dlatego też 21 marca w Szkole Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej w Różance było szczególnie radośnie i kolorowo, choć,  za oknem szaro, buro i zimno.

            Działo się naprawdę wiele. Powitanie wiosny połączyliśmy z Dniem Ziemi.  Najpierw była krótka inscenizacja wprowadzająca do tematu. Potem był pokaz mody wiosennej, kreacje prezentowane  na różowym dywanie przerosły nasze oczekiwania. Kolejnym punktem programu był Wiosenny Turniej Grup, które rywalizowały ze sobą w różnych kategoriach. Były zawody w przenoszeniu zajączków, układanie wyrazów z wylosowanych liter, prezentacja piosenek o tematyce wiosennej i ekologicznej, układanie wiosennych fryzur i tworzenie eko-plakatów. Przerwy pomiędzy konkurencjami wypełnili nasi  najmłodsi; uczniowie kl. I i przedszkolacy, ich przebrania i radosny śpiew  utwierdziły nas w przekonaniu, że jest już wiosna.

            Nie często zdarza się okazja, aby wszyscy uczniowie i nauczyciele mogli razem przebywać , bawić się i pracować, a nam się to udało. Takie  uroczystości są doskonałą formą integracji społeczności szkolnej, odkrywają talenty i uczą zdrowej rywalizacji. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców za finansowe wsparcie naszej imprezy- organizatorzy Krystyna Lis, Krystyna Budzyńska i Beata Miącz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.