Koncert dla Niepodległej

DSC00062 W niedzielę 28 października 2018 roku w świetlicy w Żukowie odbył się niecodzienny „Koncert dla Niepodległej”. W koncercie uczestniczyli uczniowie ze wszystkich szkół podległych gminie Włodawa.

Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów klasy pierwszej i 5 uczennic z klas VI-VII oraz ich rodzice, a nawet rodzeństwo. Opiekę nad uczniami sprawowali Krystyna Mączka oraz Robert Weremczuk.

Uroczystość składała się z dwóch części. W pierwszej uczniowie śpiewali znane utwory z dwudziestolecia międzywojennego i z czasów II wojny światowej. Nie zabrakło również pieśni legionowych, tańca i recytacji.

W drugiej części do śpiewającej młodzieży dołączyli nauczyciele, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.