ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22. 06. 2018 r.

koniec22 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej w Różance odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Pani Dyrektor przywitała obecnych oraz podziękowała wszystkim za cały rok pracy wytężonej pracy. Następnie wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV – VII. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali nagrodę Wójta gminy Włodawa oraz pamiątkowe nagrody natomiast ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne z podziękowaniami za trud włożony w wychowanie dzieci. Wyróżnionych uczniów nagradzali: pani Dyrektor, przedstawiciel Urzędu Gminy we Włodawie oraz wychowawcy. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali od  wychowawców świadectwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.