ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22. 06. 2018 r.

koniec22 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej w Różance odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Pani Dyrektor przywitała obecnych oraz podziękowała wszystkim za cały rok pracy wytężonej pracy. Następnie wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV – VII. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali nagrodę Wójta gminy Włodawa oraz pamiątkowe nagrody natomiast ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne z podziękowaniami za trud włożony w wychowanie dzieci. Wyróżnionych uczniów nagradzali: pani Dyrektor, przedstawiciel Urzędu Gminy we Włodawie oraz wychowawcy. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali od  wychowawców świadectwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.