Piknik

Dnia 5 czerwca 2019 roku kl. III z wychowawczynią Jolantą Kunc uczestniczyła w pikniku zorganizowanym przez hospicjum we Włodawie w ramach podziękowania dla uczestników kwestowania. Na uczestników pikniku czekał poczęstunek, a także liczne atrakcje z animatorami; były olbrzymie bańki mydlane, tatuaże, konkurs rysunkowy, gry i zabawy integrujące wszystkich uczestników pikniku. Dzieci spędziły bardzo mile czas i pełne radości z upominkami wróciły do szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.