Kwesta na rzecz hospicjum

HospicjumW dniu 18.11.2018r. przy kościele Św. Augustyna w Różance odbyła się kwesta dla Hospicjum we Włodawie .

Kwestowały uczennice klasy II Julita Kraska i Laura Taratycka pod opieką p. K. Budzyńskiej.

Wszystkim ofiarodawcom – DZIĘKUJEMY.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.