07. 12. 2017 r.
Katarzyna Łobko już po raz drugi reprezentowała naszą szkołę w Igrzyskach Wojewódzkich w Pływaniu. Zdobyte doświadczenie z pewnością będzie procentowało w następnych startach pływackich. Kasia trenuje dwa razy w tygodniu w szkole nauki pływania AQUA FUN prowadzonej przez panią Martę Walczuk – Wólczyńską. Również w tej szkole trenują jej szkolni koledzy Sebastian Lejko i Mikołaj Makarewicz. Zachęcamy wszystkich do nauki pływania i uprawiania tego pożytecznego dla zdrowia sportu. Czytaj dalej ZAWODY WOJEWÓDZKIE W PŁYWANIU 2017
06 grudnia to szczególny dzień w kalendarzu szkolnym. Wszyscy niecierpliwie oczekujemy na prezent od Świętego Mikołaja. Nie inaczej było w tym roku. Również w naszej szkole nie mogło zabraknąć tego wspaniałego gościa. Od samego rana wszyscy uczniowie z uwagą spoglądali w okna wypatrując czy już przyjechał. Jak co roku, także i tym razem, nasza cierpliwość została nagrodzona. Święty Mikołaj przybył do nas osobiście. Przyniósł za sobą cały wór prezentów. Święty Mikołaj chętnie sięgał do swojego worka po prezenty. Zabawki, słodycze… aż trudno to wszystko spamiętać i wymienić. Tego dnia każdy był uśmiechnięty i miał bardzo dobry humor.