21. 10. 2017 r.
Uczniowie klas I i II wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Stacji Meteorologicznej we Włodawie. Dzieci poznały ogródek meteorologiczny oraz przyglądały się pracy synoptyka. Obserwowały zbieranie danych do prognozowania pogody.
21. 10. 2017 r.
Uczniowie klas I i II wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Stacji Meteorologicznej we Włodawie. Dzieci poznały ogródek meteorologiczny oraz przyglądały się pracy synoptyka. Obserwowały zbieranie danych do prognozowania pogody.