Egzamin Ósmoklasisty

 W dniach 16-18. 06.2020 odbył się egzamin 8 klasy, do którego w naszej szkole przystąpiło 7 uczniów. Trzymamy kciuki, żeby wyniki były spełniające ich oczekiwania i umożliwiły dostanie się do wymarzonej szkoły średniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.