Mikołajki

Szósty grudnia to data, którą zna każde dziecko i każdy dorosły. Mikołajki w naszej szkole już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń. W tym roku również nie zabrakło radości i uśmiechów. Wszyscy uczniowie mieli okazję napisać list do Świętego Mikołaja, ale tym razem miała to być lekcja empatii i życzliwości. Ich zadaniem było „zatrzymanie się na chwilę” i zastanowienie się czego chcieliby życzyć innym♥️. Duża część listów przepełniona była miłością, wrażliwością i troską o innych.

Korzystając z tego magicznego dnia uczniowie klasy 1 i 3 wzięli udział w akcji „Serce za odwagę „. Inicjatywa polega na przygotowaniu kartek świątecznych i życzeń płynących prosto z serca dla weteranów II wojny światowej,którym zawdzięczamy wolną i niepodległą Polskę. W ten symboliczny sposób złożyli podziękowania za wielką odwagę, jaką odznaczyli się bohaterowie w czasie wojny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.