Zawody pływackie

W dniach 21 i 23 listopada odbyły się powiatowe i rejonowe zawody szkół podstawowych w pływaniu. W eliminacjach powiatowych uczennica kl. IV naszej szkoły Alicja Sierpina zdobyła III miejsce w pływaniu stylem dowolnym, uzyskując prawo startu w zawodach rejonowych. W zawodach rejonowych spotkali się najlepsi pływacy powiatu włodawskiego, łęczyńskiego, krasnostawskiego i chełmskiego. Alicja przepłynęła dystans 50 m. uzyskując świetny czas 45 s. Warto podkreślić, iż startowała jako najmłodsza w kategorii do kl. VI.
Mamy nadzieję, że kolejne starty będą przynosiły jeszcze większe osiągnięcia. Gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.