Konkurs na najbardziej kreatywną dynię

Rodzinny konkurs na najbardziej kreatywną dynię został rozstrzygnięty! Ilość zgłoszonych prac była imponująca 😍. Przyniesiono 40 dyń wykonanych w ciekawy i zabawny sposób. Czas ekspozycji prac był niestety krótki ze względu na niewielką trwałość tego warzywa. Jury w składzie: p. Emilia Wawryszuk, p. Beata Wiczuk oraz p. Krystyna Budzyńska miało naprawdę trudne zadanie, ponieważ wszystkie dynie zachwycały pomysłowością i sposobem wykonaniem. Postanowiono przyznać 8 nagród i 6 wyróżnień. Dnia 08.11 2022 r., Pani Dyrektor wręczyła dyplomy oraz nagrody zwycięzcom. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.