Święto pieczonego ziemniaka

W piątek 7 października przy wspaniałej, słonecznej jesiennej pogodzie, uczniowie naszej szkoły jak również przedszkolacy delektowali się smakiem pieczonych ziemniaków. Korzystając z okazji, Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował konkurs „Nietypowy ziemniak”. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, tym samym komisja konkursowa miała poważny problem z wyborem tego najbardziej nietypowego ziemniaka. Komisja składała się z nauczycieli i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Imprezę przygotowali: Edyta Oszust, Robert Weremczuk i Andrzej Łobko.
Nagrody i wyróżnienia otrzymali:
I miejsce „Krecik” – Zofia Horbaczewska kl. II
II miejsce „Spider – Man” – Jaś Kurec (przedszkole)
III miejsce „Supermodelka” – Maria Dziwulska kl. III
Wyróżnienia
„Słoń” , „Leśny ludek” Kacper Ciodyk kl. I
„Jeżozwierz” – Paweł Mazuruk kl. IV
„Czołg” – Jakub Perek kl. V

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.