Zakończenie roku szkolnego 2022

Lato, lato, lato czeka,
razem z latem czeka rzeka,
razem z rzeką czeka las,
a tam ciągle nie ma nas…..

Tak jeszcze niedawno nucili sobie z pewnością wszyscy uczniowie w naszej szkole,  oczekując zakończenia roku szkolnego.
24 czerwca uśmiechnięci, dumni z otrzymanej promocji do następnej klasy lub ukończenia szkoły przybyli po raz ostatni, aby otrzymać świadectwa, pożegnać się z nauczycielami i wychowawcami oraz przyjaciółmi ze szkolnej ławy, kompanów zabaw podczas przerw.
Podczas spotkań na sali gimnastycznej Pani Dyrektor Szkoły mgr Agnieszka Bilicz – Lejko wręczyła nagrody uczniom osiągającym celujące wyniki w nauce oraz sporcie, podziękowała rodzicom wyróżnionych uczniów za trud włożony w pracę wychowawczą poprzez listy gratulacyjne.

Szczególnym momentem było pożegnanie klasy ósmej. 23 czerwca uczniowie zaprezentowali program wokalno- literacki, dziękując zarówno nauczycielom, obsłudze jak i rodzicom za cały trud włożony w ich wychowanie i edukację.

Życzymy wszystkim uczniom, zarówno tym, którzy nadal pozostają w naszej szkole, jak również absolwentom wspaniałych wakacji, pełnych pozytywnych wrażeń, uśmiechu i radości. Z wielką radością spotkamy się z nimi 1 września, aby kontynuować wspólną naukę, a absolwentom życzymy powodzenia w nowej szkole.
Zapraszamy na fotorelację z zakończenia roku szkolnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.