Zawody LA

W czwartek 2 czerwca, nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych i II LO we Włodawie zorganizowali zawody lekkoatletyczne dla uczniów Szkół Podstawowych Powiatu włodawskiego. W kategorii klas młodszych nasi uczniowie zdobyli medale w następujących konkurencjach.
Maksim Kondracki II miejsce w biegu na 60 m.
Ksawery Baj -Horbaczewski II miejsce w skoku w dal, III miejsce w biegu 60 m.
Paulina Gajek III miejsce w skoku w dal
Bartosz Maciejewski II miejsce w skoku w dal, II miejsce w biegu na 100 m.
W klasyfikacji drużynowej w kategorii klas młodszych i klas starszych zajęliśmy III miejsce. Za zdobycie tych miejsc, nasza szkoła otrzymała dwa pamiątkowe puchary. Opiekunem grupy i osobą przygotowującą do zawodów LA był nauczyciel WF – Andrzej Łobko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.