Powitanie wiosny

     21 marca pożegnaliśmy niezbyt śnieżną zimę a powitaliśmy wiosnę, zielonym kolorowym śniadaniem  zorganizowanym w klasach. Następnie barwnym pochodem wyruszyliśmy z Marzanna po miejscowości. Odwiedziliśmy  DPS  „Senior” w Różance  gdzie wzbudziliśmy niemałą sensację.  Społeczność szkolna  w tym dniu przyszła ubrana na zielono i kolorowo.  Najciekawsze stroje zostały nagrodzone.

    Obchodziliśmy również  Dzień Wody oraz Dzień Mleka. Samorząd  Uczniowski przygotował stoisko z wystawkę z różnymi rodzajami wody i kartonami mleka. Wszystkich chętnych częstował kubeczkiem wody.  Uczniowie wzięli udział w  konkursach   na temat  wody  i mleka (klasy IV – VIII) oraz  o wiośnie ( kl. II-III).  Nagrody dla zwycięzców sponsorowała Rada Rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.