Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

W czwartek 16 grudnia w naszej szkole przeprowadzono zawody szkolne w tenisie stołowym dla uczniów w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas młodszych rywalizowali uczniowie klas IV, V, i VI. Zwyciężyli następujący uczniowie:
Dziewczęta – I miejsce Katarzyna Wójcik kl. VI, II miejsce Paulina Gajek kl. VI, III miejsce Julia Dziwulska kl. VI
Chłopcy – I miejsce Jakub Bzowski kl. V, II miejsce Albert Nazaruk kl. VI, III miejsce David Chaciołka kl. VI
W kategorii klas starszych zwyciężyli:
Dziewczęta – I miejsce Martyna Bzowska kl VIII, II miejsce Magda Zimna kl. VIII, III miejsce Martryna Szafranek kl. VII
Chłopcy – I miejsce Patryk Piotrowski kl. VIII, II miejsce Łukasz Siudym kl. VIII, III miejsce Bartek Sadura kl. VIII.
Zwyciężscy czołowych miejsc otrzymali puchary, pozostali rakietki i piłeczki do tenisa stołowego.
Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyła Dyrektor Szkoły Agnieszka Bilicz – Lejko. Zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Andrzej Łobko.