Warsztaty rękodzielnicze

9 października 2020 r. klasy 1 i 3 wzięły udział w warsztatach rękodzielniczych prowadzonych przez Panią Joannę Grzesiak z Domu Tradycji Ludowej w Starej Wsi.

Po raz pierwszy w szkole warsztaty prowadzone były w formie on-line z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Była to okazja do zastosowania nowych sposobów pracy, zarówno dla prowadzącej jak i dla uczestników.

„Kwiaty jesieni” były robione z najwyższej jakości tkanin- kaszmiru oraz wełny. Wszystkie materiały (oprócz kleju) były naturalne. Praca twórcza przebiegała bardzo sprawnie i efektownie. Dzieci były bardzo zadowolone z zajęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.