Komunikat o rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 r. godz. 9.00 Msza Św. w kościele parafialnym inaugurująca nowy rok szkolny.  Bezpośrednio po mszy ok. godz. 9.45 indywidualne spotkania z wychowawcami.

Do budynku szkoły wchodzą tylko uczniowie !!!

Prosimy nie grupować się przed wejściem do szkoły!!!

• Klasy IV – V wejściem od parkingu, kl. IV sala muzyczna, kl. V świetlica szkolna.
  • Klasy I – III, VI – VIII  głównym wejściem. Klasy I-III w salach edukacji wczesnoszkolnej, kl. VI sala historyczna, kl. VII sala przyrodnicza, kl. VIII sala matematyczna.

Uczniowie klas I – VIII wchodzą po uprzednim sygnale wychowawcy zachowując dystans między sobą. Obowiązkowe maseczki i dezynfekcja rąk przy wejściu.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych w tym dniu nie przychodzą do szkoły. Odbędzie się jedynie spotkanie z rodzicami o godz. 10.00. Rodzice wchodzą wejściem od placu zabaw
i kierują się do sali gimnastycznej. Obowiązkowe zakrycie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk przy wejściu.