Informacja

Od 29 czerwca – 20 lipca 2020 r. oddział przedszkolny będzie prowadził tzw. dyżur wakacyjny. Przedszkole pracowało będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 800  do 1500.  W związku z urlopami kierowców rodzice zobowiązani są przywieźć i odebrać dziecko  z przedszkola. Ponadto w tym okresie szkoła w Orchówku nie będzie dostarczała ciepłych posiłków, dlatego dyrektor proponuje, by rodzice wyprowiantowali dziecko do przedszkola. Informacja o gminnych dyżurujących oddziałach przedszkolnych pojawi się na stronie internetowej bezpośrednio po złożeniu przez rodziców stosownych deklaracji najpóźniej do dnia 25 czerwca  2020 r. do godz. 1200.

Deklaracja

http://szkolarozanka.vot.pl/wp-content/uploads/2020/06/DEKLARACJA-o-uczęszczaniu-dziecka-do-przedszkola-w-czasie-dyżuru-wakacyjnego.rtf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.