I Gminny Wielobój Sprawnościowy Szkół Podstawowych

13 grudnia 2019 r. w Hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Orchówku odbył się I Gminny Wielobój Sprawnościowy Szkół Podstawowych. Imprezę sportową otworzył i powitał wszystkich zgromadzonych Dariusz Semeniuk – Wójt Gminy Włodawa. W zawodach udział wzięło 120 zawodników, a wśród nich drużyny ze szkół podstawowych w Różance, Żukowie i Orchówku. Wielobój odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: oddziały przedszkolne, klasy I-IV i Klasy V-VIII.
W sportowych zmaganiach najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Orchówku, II miejsce wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Różance, natomiast III miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żukowie. Wszyscy zawodnicy otrzymali medal za udział w Wieloboju, nagrody i puchary powędrowały do szkół.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.