„Młodzież zapobiega pożarom”

Trzynastu uczniów ze szkół podstawowych z Różanki, Żukowa i Orchówka wzięło udział w eliminacjach gminnych 42 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” . Eliminacje  odbyły się 22 marca  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy we Włodawie . Uczniowie rywalizowali o udział   w kolejnym szczeblu konkursu oraz  nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Włodawa.
Nasza szkołę reprezentowało czterech uczniów: Jeremi Baj-Horbaczewski, Igor Krzymowski, Jagoda Baj- Horbaczewska i Dawid Jakimowicz.
Do etapu powiatowego zakwalifikowali się Jagoda Baj -Horbaczewska i Jeremi Baj-Horbaczewski.
Uczniów do konkursu przygotowywał Andrzej Łobko. Gratulujemy  i życzymy powodzenia  na szczeblu powiatowym.