Wizyta w pracowni Świętego Mikołaja

Dzień 21 listopada 2018 r. pozostanie na długo w pamięci uczniów klasy pierwszej. To właśnie tego dnia wspólnie z zaprzyjaźnionymi przedszkolakami z Różanki i Korolówki klasa pierwsza wybrała się na wycieczkę do Lublina, do Pracowni Św. Mikołaja. W towarzystwie Elfów, Pani Mikołajowej i samego Mikołaja dzieci uczestniczyły w  warsztatach plastycznych, kulinarnych  i muzyczno- ruchowych. Poznały historię Mikołaja, piekły i smakowały ulubione pierniczki Elfów. każdy uczestnik spotkania otrzymał dyplom „Pomocnika Mikołaja i członka Mikołajowej Rodziny”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.