Zawody pływackie

IMG_1247     Pływanie to bezpieczna forma aktywności fizycznej, która umożliwia szybkie spalanie kalorii, przy jednoczesnym odciążeniu stawów. Pływając, poprawia się kondycję, koordynację i siłę mięśni, a także kształtuje się sylwetkę. Sport ten uprawiać może każdy, zarówno małe dziecko,  jak i osoba starsza. Dzięki zaangażowaniu rodziców i prowadzonym projektom wielu uczniów naszej szkoły świetnie pływa.

W pływaniu również organizuje się zawody sportowe. We Włodawie na pływalni MOSiR odbyły się zawody powiatowe w pływaniu indywidualnym i drużynowym. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Krzysztof Baj – 25 m styl grzbietowy,

Sebastian Lejko i Mikołaj Makarewicz – 50 m styl dowolny, Katarzyna Łobko  – 50 m styl motylkowy potocznie zwany „delfinem”.

Kasia swój dystans pokonała w czasie 52 s., zdobyła I miejsce  i uzyskała awans na zawody rejonowe w Świdniku.

 Życzymy powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.