Festiwal Trzech Kultur 2018

IMG_0827  W dniach 28-30 września we Włodawie uczestniczyliśmy w niezwykłej imprezie kulturalnej – Festiwalu Trzech Kultur. Ciekawe warsztaty , filmy, przedstawienia i koncerty zgromadziły wielu uczestników. Po obejrzeniu filmu „Opowieści o moim Golemie” wzięliśmy udział w warsztatach języka hebrajskiego prowadzonego przez absolwentkę naszej szkoły Małgorzatę Lipską. To był niezapomniany wyjazd.

Opiekę nad uczniami sprawowali : Agnieszka Bilicz-Lejko, Barbara Lejko, Anna Bielecka, Krzysztof Oksytiuk i Andrzej Łobko.