MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

28. 03. 2018 r.

RAKIETKI2

W międzyszkolnym turnieju tenisa stołowego wzięło udział 19 zawodników z sąsiednich Szkół Podstawowych w Żukowie, Orchówku oraz w Różance. W kategorii dziewcząt zwyciężyła, drugie miejsce zajęła Jagoda Baj – Horbaczewska, obie ze Szkoły Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej w Różance, trzecie miejsce zajęła Wiktoria Łojewska ze Szkoły Podstawowej w Żukowie. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Mikołaj Makarewicz, drugie miejsce – Dawid Jakimowicz, obaj ze Szkoły Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej w Różance, natomiast trzecie miejsce zajął Łukasz Dywański ze Szkoły Podstawowej w Żukowie.