WYCIECZKA DO CENTRUM NAUKI KOPERNIK

23. 03. 2018 r.

Kopernik2018W dniu 23 marca 2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej wraz z opiekunami: Anną Bielecką, Krystyną Mączką, Adrianną Żmudzką – Borowiec, Andrzejem Łobko oraz gościnnie Krystyną Lis wzięli udział w wyjeździe do Warszawy. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, Planetarium oraz znajdującego się nieopodal Stadionu Narodowego. Pierwszym punktem programu była wizyta w Planetarium. Wzięliśmy udział w pokazie na żywo „Słoneczna podróż”. Kolejnym punktem było zwiedzanie wystaw stałych w Centrum Nauki Kopernik. Są tam interaktywne wystawy, na których znajduje się kilkaset eksponatów. Są to stanowiska doświadczalne i narzędzia pozwalające na samodzielne poszerzenie wiedzy i wyjaśnianie wielu zjawisk. Ostatnim miejscem, które odwiedziliśmy, był Stadion Narodowy. Jest to wielofunkcyjny obiekt przystosowany do organizacji widowisk sportowych, koncertów muzycznych i innych wydarzeń kulturalnych. Podczas drogi powrotnej odwiedziliśmy restaurację McDonalds. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. W godzinach wieczornych zmęczeni oraz zadowoleni dotarliśmy do Różanki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.