JASEŁKA SZKOLNE

22. 12. 2017 r.

JASEŁKA 2017Dnia 22 grudnia 2017 r., jak co roku w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod opieką p. Beaty Wiczuk. O wyznaczonej godzinie zaproszeni goście oraz wszystkie klasy wraz z wychowawcami udali się na sale gimnastyczną. W nastrój jasełek wprowadziła nas odpowiednia sceneria. Jasełka przedstawiały narodzenie się Jezusa w stajence i składanie dzieciątku oraz Jego rodzicom darów przez pasterzy i Mędrców ze Wschodu. Magię zbliżających się świąt podkreślały śpiewane przez chórek i solistki kolędy oraz recytowane wiersze. Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, zdolnościami muzycznymi i zaangażowaniem. Po przedstawieniu głos zabrała Pani Dyrektor, życząc wszystkim zdrowych, spokojnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.