CYRK LUNA

15. 12. 2017 r.

cyrk 201715 grudnia 2017 r. zawitał do naszej szkoły Cyrk „Luna” dając pełne atrakcji przedstawienie. Wszystkie dzieci – począwszy od maluchów aż do starszaków – z zapartym tchem śledziły występy cyrkowców. Na początku zaprezentował się słonik Jambo, który podbił serca całej publiczności. Był oczywiście i Klaun, który swym miłym oraz śmiesznym wyglądem wzbudzał radość dzieci. Jego żartobliwe pokazy powodowały na sali szczery śmiech oraz aplauzy. Następnie odbyły się pokazy iluzji, akrobacje, żonglerka. We wszystkich występach uczniowie brali czynny udział, otrzymując drobne upominki. Każdy chciał wyczarować magiczną piłeczkę, pożonglować czy też pojeździć na miniaturowym rowerku. Gwiazdą programu stał się pyton tygrysi, którego dzieci głaskały i robiły sobie z nim zdjęcia. Wszyscy bawili się wspaniale natomiast artyści za swój występ zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.