MIKOŁAJKI

06. 12. 2017 r.

mikołajki 201706 grudnia to szczególny dzień w kalendarzu szkolnym. Wszyscy niecierpliwie oczekujemy na prezent od Świętego Mikołaja. Nie inaczej było w tym roku. Również w naszej szkole nie mogło zabraknąć tego wspaniałego  gościa. Od samego rana wszyscy uczniowie z uwagą spoglądali w okna wypatrując czy już przyjechał. Jak co roku, także i tym razem, nasza cierpliwość została nagrodzona. Święty Mikołaj przybył do nas osobiście. Przyniósł za sobą cały wór prezentów. Święty Mikołaj chętnie sięgał do swojego worka po prezenty. Zabawki, słodycze… aż trudno to wszystko spamiętać i wymienić. Tego dnia każdy był uśmiechnięty i miał bardzo dobry humor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.