ANDRZEJKI 2017

30. 11. 2017 r.

andrzejki 2017W tym dniu nasza sala gimnastyczna została zamieniona w „salę wróżb”. To uczniowie z klas szóstej i siódmej zadbali o magiczny nastrój. Te niezwykłe osoby przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw  przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, szukał swojej szczęśliwej liczby lub korzystał z innych wróżb. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.  Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty. Była też dobra muzyka. Po pełnym wróżb przyszedł czas na wieczorną dyskotekę. Wszyscy uczniowie oraz zaproszeni goście bawili się wesoło. Zmęczeni i głodni mogli uzupełnić swoje siły przy stoisku z napojami i przekąskami. Wszyscy bawili się wspaniale, humory dopisywały, natomiast przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.