DZIEŃ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

11. 11. 2017r.

niepodległość1711 listopada to ważne święto dla Polaków. W końcu, po 123 latach niewoli, Polska odzyskała upragnioną niepodległość. Jak co roku, społeczność Szkoły Podstawowej w Różance pamiętała o uczczeniu tego święta. W tym dniu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w miejscowym kościele oraz w inscenizacji, podczas której zostały przedstawione wydarzenia mające związek z powrotem Polski na mapy świata. W ten sposób chcieliśmy obwieścić wszystkim mieszkańcom Różanki, jak ważnym świętem jest Dzień Odzyskania Niepodległości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.