ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

23. 06. 2017r.

wakacje 2017Długo oczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego przypadł na piękny dzień, który pozytywnie zapowiadał rozpoczynające się wakacje. Od samego rana szkoła zapełniła się pięknie ubranymi dziećmi i rodzicami. W powietrzu wyczuwało się radość wymieszaną ze smutkiem związanym z faktem zakończenia roku szkolnego.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17 tradycyjnie rozpoczęło się wprowadzeniem pocztu sztandarowego i przemówieniem Pani Dyrektor. Młodzież szkolna przygotowała zabawny program artystyczny doprowadzając wielu uczestników do śmiechu oraz do refleksji nad zakończonym rokiem szkolnym. Następnie Pani Dyrektor z wychowawcami wręczyła świadectwa i nagrody dla wyróżnionych uczniów oraz podziękowania dla rodziców za ich zaangażowanie w działalność szkoły.

Uczniowie z trudem opuszczali szkołę, a nauczyciele ze wzruszeniem  rozstawali się ze swoimi podopiecznymi na okres wakacji.

Wakacje to przede  wszystkim nagroda za całoroczny wysiłek. Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze pracowali przez cały rok szkolny, osiągając dobre wyniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.